Uruchomienie nowej strony internetowej

W styczniu 2014 roku została uruchomiona nasza nowa strona internetowa. Mamy nadzieję, że informacje, które umieściliśmy ułatwią naszym obecnym i przyszłym Klientom zapoznanie się z naszą ofertą w zakresie sprzedaży i usług. Nowa strona została także przygotowana jako nowe narzędzie wsparcia technicznego i serwisowego dla Użytkowników naszych urządzeń. Dzięki dostępowi do "Strefy Użytkownika" możliwe będzie otrzymywanie aktualnych not aplikacyjnych, instrukcji obsługi  i  katalogów części zużywających się oraz informacji o nowych wersjach oprogramowania.
Nasza strona będzie w dalszym ciągu rozwijana i aktualizowana.
Prosimy o ewentualne uwagi i sugestie dotyczące działania strony na adres: office(at)uni-export.com.pl
 

 

Seminarium na temat urządzeń RGA i FTIR

Zapraszamy serdecznie na organizowane przez nas - przy współpracy z firmą MKS Instruments - spotkania informacyjno-szkoleniowe dotyczące kwadrupolowych spektrometrów mas (RGA) i analizatorów do ciągłej kontroli emisji gazów działających w podczerwieni (FTIR). Nasze spotkania odbędą się w dniach 11-14 lutego w kilku lokalizacjach w Polsce. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Arturem Ginalskim, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji (a.ginalski[at]uni-export.com.pl).

Spektrometry mas znajdują zastosowanie w wielu aplikacjach próżniowych, w których istnieje konieczność sprawdzenia obecności gazów resztkowych bądź szczelności układu oraz w aplikacjach związanych z analizą gazów w ciśnieniu atmosferycznym.

Spektrometria FTIR umożliwia ciągłą kontrolę wielu gazów jednocześnie z czułością mierzoną w ppb. Urządzenia te znajdują zastosowanie przy testach certyfikacyjnych silników, ciągłej kontroli emisji spalin, emisji formaldehydów, testach wydajności procesów katalitycznych, kontroli czystości gazów oraz wielu innych. Nasze spotkanie jest przeznaczone zwłaszcza dla firm produkujących gotowe rozwiązania testowe dla przemysłu i ośrodków badawczych jakolwiek zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w naszym seminarium. Prosimy o szybkie zgłoszenie swojego zainteresowania udziałem ze względu na ograniczoną ilość miejsc. W trakcie seminarium będzie możliwość omówienia konkretnych aplikacji ze specjalistą z firmy MKS Instruments oraz poszerzenia swojej wiedzy na temat urządzeń i analiz z zakresu RGA i FTIR.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ?subject=Zg%C5%82oszenie%20na%20seminarium%20RGA-FTIR">
Zgłoszenie udziału

Instalacja skaningowych mikroskopów elektronowych - Uniwersytet Jagielloński

W październiku i listopadzie 2013 zrealizowaliśmy dostawę dwóch skaningowych mikroskopów elektronowych dla Wydziału Historycznego (Instytut Archeologii) oraz Wydziału Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Wkrótce przedstawimy więcej szczegółów związanych z tą instalacją.

 

Oficjalne rozpoczęcie współpracy z firmą MKS Instruments

W 2013 roku rozpoczęła się nasza oficjalna współpraca z firmą MKS Instruments. Nasza firma jest oficjalnym przedstawicielem MKS na rynku Polskim dzięki czemu nasza oferta w zakresie urządzeń próżniowych została w znaczącym stopniu rozszerzona.

Firma MKS Instruments jest liderem rynku w zakresie następującej aparatury:

  • Głowice do precyzyjnego pomiaru ciśnienia – Baratron
  • Mierniki i kontrolery przepływu gazów – MFC
  • Zawory regulujące ciśnienie – Throttle Valves
  • Spektrometry masowe do analizy gazów resztkowych – RGA
  • Analizatory gazów – FTIR, NDIR
  • Zasilacze RF i DC
  • Systemy generacji ozonu
  • Dedykowane urządzenia i systemy próżniowe