Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w trwającej do końca września promocji, którą objęte są również zestawy pompowe turbo TPS FLEXY.

Na wszystkie urządzenia obowiązuje rabat do 50%!!

Aby poznać szczegóły promocji i otrzymać ofertę- zapraszamy do kontaktu z nami.

TPS Flexy, jest nową propozycją firmy Agilent Technologies w gamie zestawów pompowych turbo.
Jest to kompaktowy zestaw, wyposażony w jedną z dwóch pomp turbomolekularnych (TwisTorr 84 FS lub TwisTorr 304 FS) oraz pompę wstępną wybraną z pośród trzech dedykowanych do tego typu zestawów.

W skład zestawu wchodzą również kontroler pompy turbo oraz niezbędna aramtura, okablowanie oraz dedykowana platforma instalacyjna.

TPS Flexy, jest zestawem typu "Zrób to sam" co pozwala na samodzielną konfigurację i montaż elementów zestawu zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami klienta.

TPS Flexy:

 • Kompaktowy i uniwersalny zestaw pompowy przeznaczony do stosowania w układach wymagających wysokiej, czystej (bezolejowej) próżni.
 • Zestaw przeznaczony do samodzielnej konfiguracji i montażu DIY (Zrób To Sam). W zestawie znajduje się wybrana bezolejowa pompa wstępna (scroll lub membranowa), wybrana pompa turbomolekularna, wybrany elektroniczny układ sterujący pracą zestawu, wymagane złącza i zawory oraz specjalna platforma umożliwiająca optymalne rozmieszczenie wszystkich elementów.
 • Wszystkie elementy zestawu dostarczane są do Użytkownika osobno, co pozwala na dowolną konfigurację oraz zmiany podzespołów. Istnieje również możliwość korzystania z zestawu bez konieczności montażu elementów na platformie.
 • Zestaw jest oferowany w kilku różnych wersjach oraz poziomach wyposażenia. Dokładny spis elementów układu jest określony w ofercie. Zestaw pokazany na zdjęciu ilustruje tylko kształt oraz rozmieszczenie głównych elementów. Konfiguracja zaworów, głowic oraz węży próżniowych jest uzależniona od potrzeb i aplikacji.

Skonfiguruj swój własny zestaw:

Decydując się na zestaw pompowy TPS Flexy, sam wybierasz jakie elementy wejdą w jego skład.

 • Pompa turbomolekularna:
  Istnieje możliwość wyboru jednej z pośród dwóch proponowanych pomp turbo firmy Agilent. Mniejsza pompa TwisTorr 84 FS, o prędkości pompowania od 49 l/s do 67 l/s (w zależności od wybranej flanszy) jest jedną z najnowszej serii TwisTorr, którą charakteryzuje wiele unikalnych cech. Większą wersją jest TwisTorr 304 FS, która oferuje prędkość pompowania 250 l/s.
 • Kontroler pompy turbo:
  Obydwie pompy mogą występować z dwoma rodzajami kontrolerów: OnBoard oraz Rack.

Pompa wstępna:

 • W komplecie dostarczana jest jedna z trzech suchych pomp wstępnych: membranowa MD-1, scroll IDP-3 lub scroll SH-110.
Więcej na temat zestawu TPS Flexy, możecie się Państwo dowiedzieć z naszej broszury  TPS Flexy