Technika próżniowa

Firma Uni-Export dostarcza zaawansowaną aparaturę kontrolno-pomiarową i naukowo-badawczą.

Nasza oferta obejmuje między innymi elementy szeroko pojętej techniki próżniowej, która znajduje zastosowanie zarówno w przemyśle jak i w badaniach naukowych. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybką dostawę na terenie całej Polski. Zależy nam na tym, aby współpraca z nami zawsze była dla Państwa udana!

 

Technika próżniowa - różne modele pomp próżniowych

W zakresie techniki próżniowej, w naszym asortymencie znajdują się takie urządzenia jak: pompa próżniowa – modele rotacyjne, dyfuzyjne, jonowe, pompy typu Scroll, pompy turbomolekularne, zestawy pompowe a także sprzęt do wykrywania i kontroli nieszczelności, pomiarów próżni, przemysłowe zestawy pompowe oraz części takie jak zawory, armatura i akcesoria próżniowe – filtry, oleje do pomp, zestawy naprawcze.

 

Wiele wariantów i wersji

Technika próżniowa to ważne zagadnienie w ofercie naszej firmy. Dostarczamy urządzenia o wysokiej jakości, które posiadają niezbędne certyfikaty. Dzięki temu, że nasze pompy próżniowe i inne urządzenia dostępne są w szerokiej gamie wariantów i wersji, mogą być stosowane w konstrukcji układów próżniowych o różnym przeznaczeniu i skali - od miniaturowych układów badawczych po przemysłowe systemy technologiczne.

 

W ofercie naszej aparatury pomiarowej znajdą Państwo także szereg urządzeń w postaci: