Ogólne informacje o firmie MKS Instruments

MKS Instruments, Inc. jest globalnym dostawcą przyrządów, podzespołów i rozwiązań kontrolowania procesów, służących do pomiaru, sterowania, zasilania, monitorowania i analizy kluczowych parametrów zaawansowanych procesów produkcyjnych, zwiększających wydajność produkcji.

Technologia dla wydajności

Nasze produkty wywodzą się z naszego wieloletniego doświadczenia związanego z pomiarem i kontrolą ciśnienia, pomiarem i kontrolą przepływu, dostarczaniem gazów, analizą składu gazów, analizą gazów resztkowych, kontrolą szczelności, technologiami sterowania i przetwarzania danych, wytwarzaniem i dostarczaniem ozonu, zasilaczami RF i DC, wytwarzaniem gazów reaktywnych i technologią próżniową.

Liderzy rynku

Do naszych głównych klientów należą producenci kluczowych maszyn stosowanych w produkcji urządzeń półprzewodnikowych i w innych aplikacjach wykorzystujących nanoszenie cienkich warstw włączając produkcję płaskich ekranów, ogniw słonecznych i nośników danych. Nasza technologia znajduje także zastosowanie w innych branżach wykorzystujących zaawansowane procesy produkcyjne włączając w to aplikacje farmaceutyczne i medyczne, wytwarzania energii, analizy powietrza i gazów, obróbki materiałów.

Globalne wsparcie i zaangażowanie na rzecz jakości

Aby wspierać swoich klientów, firma MKS zapewnia rozbudowaną sieć centrów wsparcia klienta i serwisowych znajdujących się na całym świecie. Pracujący w każdym z tych centrów inżynierowie pomogą w doborze najbardziej efektywnego rozwiązania optymalizującego produkcję. Obsługę klienta zaczynamy od zobowiązania do dostarczania innowacyjnych i wolnych od wad produktów oraz ciągłego dążenia do doskonalenia naszych produktów, projektów, procesów i systemów zarządzania.

W ofercie firmy MKS znajdują się następujące urządzenia:

  • Głowice do precyzyjnego pomiaru ciśnienia – Baratron
  • Mierniki i kontrolery przepływu gazów – MFC
  • Zawory regulujące ciśnienie – Throttle Valves
  • Spektrometry masowe do analizy gazów resztkowych – RGA
  • Analizatory gazów – FTIR, NDIR
  • Zasilacze RF i DC
  • Systemy generacji ozonu
  • Dedykowane urządzenia i systemy próżniowe

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie www.mksinst.com

NASI PARTNERZY