Seminarium na temat urządzeń RGA i FTIR

Zapraszamy serdecznie na organizowane przez nas - przy współpracy z firmą MKS Instruments - spotkania informacyjno-szkoleniowe dotyczące kwadrupolowych spektrometrów mas (RGA) i analizatorów do ciągłej kontroli emisji gazów działających w podczerwieni (FTIR). Nasze spotkania odbędą się w dniach 11-14 lutego w kilku lokalizacjach w Polsce. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Arturem Ginalskim, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji (a.ginalski[at]uni-export.com.pl).

Spektrometry mas znajdują zastosowanie w wielu aplikacjach próżniowych, w których istnieje konieczność sprawdzenia obecności gazów resztkowych bądź szczelności układu oraz w aplikacjach związanych z analizą gazów w ciśnieniu atmosferycznym.

Spektrometria FTIR umożliwia ciągłą kontrolę wielu gazów jednocześnie z czułością mierzoną w ppb. Urządzenia te znajdują zastosowanie przy testach certyfikacyjnych silników, ciągłej kontroli emisji spalin, emisji formaldehydów, testach wydajności procesów katalitycznych, kontroli czystości gazów oraz wielu innych. Nasze spotkanie jest przeznaczone zwłaszcza dla firm produkujących gotowe rozwiązania testowe dla przemysłu i ośrodków badawczych jakolwiek zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w naszym seminarium. Prosimy o szybkie zgłoszenie swojego zainteresowania udziałem ze względu na ograniczoną ilość miejsc. W trakcie seminarium będzie możliwość omówienia konkretnych aplikacji ze specjalistą z firmy MKS Instruments oraz poszerzenia swojej wiedzy na temat urządzeń i analiz z zakresu RGA i FTIR.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ?subject=Zg%C5%82oszenie%20na%20seminarium%20RGA-FTIR">
Zgłoszenie udziału